Windows için BiP indir

Uygulama malesef daha Windows Phone için geliştirilmemiştir. BiP kullanıcısı olmak isteyenleri üzen bir haber olduğunun farkındayım. Bununla ilgili Turkcell’in müşteri hizmetleriyle ilgili bir kaç araştırma yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Gelin hep beraber bu merakımızı giderelim Aşağıdaki yazıyı okuyup gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Yorumlarınızı yazarak düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız bahtiyar olurum. Eğer ki başka telefonlar için arıyorsanız uygulamanın sürümünü sitemizden kolayca bulabilirsiniz. Teşekkür ederim herkese.

bip-indir
BiP Uygulaması

BiP Windows Phone’a ne zaman gelecek?

Çıktığı günden beri büyük bir ilgi gören BiP kullanıcılar tarafından büyük bir hızla kullanılmaya başlandı. Android kullanıcılarının ve iOS kullanıcılarının Turkcell Forum’daki mesajlarını okudum ve inceledim. Büyük bir çoğunluk gayet memnun. Turkcell aboneleri ilk kullanımda verilen 1 GB’lık BiP hediye internet paketi için teşekkürlerini sunuyorlar. Ancak Windows Phone kullananlar için durum öyle değil.

BiP sadece Android ve iOS’u Destekliyor.

BiP Anlık Mesajlaşma Uygulaması diğer mobil uygulamalar arasında 6 Farklı Özellik ile karşımıza çıkmakta ve kendi kültürümüzü yansıttığı için ve dil desteği tamamen Türkçe tabandan geldiği için, kullanımında basit arayüzü ve stresten uzaklaştıracak Mavi rengi ile eğlenceli dakikalar yaşamamıza imkan sağlıyor. Konumuza geri dönecek olursam, Windows Phone kullanıcılarının BiP’in neden Windows destekli olmadığı hakkında bir sürü sorular sormuşlar.

Turkcell Moderatörleri Ne Söylemiş?

Turkcell’in moderatörleri forumdaki şikayetleri yakından takip etmekte ve bunlar için hızlı bir şekilde çözüm sağlamayı ana misyon olarak edinmişler ve hizmetlerini istikrarlı bir şekilde sunuyorlar. Sizin önerilerinizi büyük bir dikkate alarak, raporlama sistemi ile düzenleyip Turkcell Müdürlüğü’ne sunuyorlar. Windows desteği için yazılan postlara gereken ilgiyi göstermiş. Bunun için yapılan önerileri dikkate aldılar. En yakın zamanda Windows Phone içinde uygulamanın geleceğini duyurdular.

Bizleri takip edip yazımızı sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. En yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, Sağlıklı ve mutlu olun. Huzur ve selamet bizler için en önemli değer. Biz güzelsek dünya güzel. Unutma Türkiye!

BiP Haberlerini Sosyal Medya’dan Takip Edin!

Twitter ve Facebook adreslerimizden güncel olarak haberleri takip etmeyi unutmayın…

22 comments

  1. bir aydır devamlı bip üzerinden görüşme yapıyorum. İş için kullandığım için sık sık kullanıyorum. her bakımdan rezalet bir uygulama, ekran geçişleri çok yavaş, ses kalitesi berbat, rehber kullanımı rezalet. Türkcell’e yazıklar olsun…

    1. fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Turkcell’in resmi sitesine bu şikayetlerinizi ileteceğimizden şüpheniz olmasın.

  2. Yerli malı messenger kullanalım dedik BİP dedik amaaaa windows phone ye gelmedi. Lütfen getirin. Telefonumuz yerli değil ama mesajlaşma uygulamamızı yerli olsun lutfen

  3. Windows a bio olmaması Türkcell yakışmıyor .

    Windows fatura kesiyorsunuz ama bip yok ,
    O zaman faturada yok de Türkcell

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.