WhatsApp indir Android

BiP indir sadece BiP Uygulaması’nı sizlere tanıtmayı bencillik olarak gördü. BiP indir diyor ki BiP kadar kullanışlı başka Anlık Mesajlaşma Uygulamaları’da var. Bunlardan bir tanesi de WhatsApp. WhatsApp 1 Milyar’ın üzerinde kullanıcı sayısıyla dünyanın en çok tercih edilen mesajlaşma servislerinden biri. Siz zaten bu uygulamayı biliyorsunuz. Bilmiyorsanız da hep beraber öğreneceğiz.
Sosyal Medya da birçok mesajlaşma diyaloglarını okuyup gülüyorsunuz. Annelerin, çocuklarını kandırdığı, babaların kafa buldukları mesajların yazıldığı yer tamda bu uygulamanın kendisidir. Akıllı telefonların dışında Symbian Nokia işlemcisine kadar birçok telefonda kullanılabiliyor. Uygulama o kadar kullanışlı ki heryere sizinde anlayacağınız gibi sıçramış.

whatsapp-android

WhatsApp indir Google Play

Facebook tarafından satın alınmadan önce, Amerikalı bir öğrencinin ücretsiz olarak babasıyla mesajlaşacağı bir yer olmadığından internet üzerinden bu uygulamayı geliştirip mesajlaşmaya başlamışlar. Bunu bizlerle paylaşınca birden dünyanın her yerinde kullanılmaya başlanmış. Uygulamanın özgün arayüzü kullanış bakımından oldukça kolay ve hızlı olduğu için her kişinin ilk önceliği olmayı başarmış. Daha sonraları tabi Facebook satın alıyor uygulamayı ve 25 milyon dolar para veriyorlar. Düşünün işte hayat birden değişebiliyor.

Android telefonlar dünyada en çok kullanılan akıllı telefonların başında gelmesiyle Google’ın da buna destek çıkması ve geliştirmesi ile farklı bir boyuta ulaşıyor. Her uygulamanın android sürümünü bulmanız mümkün. WhatsApp’ta en başta önceliği ve ağırlığını bu işlemciden yana kullanıyor.

Android’in her segmentinde rahatça kullanılan WhatsApp Uygulaması arayüz seçeneklerinde de farklılık göstermiyor. Sizinde bir akıllı telefonunuz varsa WhatsApp’ı kesinlikle indirmelisiniz. BiP’i de tabiki android telefonlarda bulundurmanız lazım. Çünkü WhatsApp’tan görüntülü arama yapamazsınız. Sadece sesli aramayı destekliyor.

BiP’te görüntülü aramanın herhangi bir sınırı olmaz ve ücretsiz olarak kullanılır. CAPS yapma özelliği de bulunmaz WhatsApp’ta biraz çağın gerisinden geliyor bu konuda. BiP kanallarının sunduğu hizmeti de sunmuyor maalesef. Emojileri kendine has ve bize eskiden kullandığımız MSN’yi hatırlatıyor.

Sizde şimdi WhatsApp indir linkine tıklayarak telefonunuza WhatsApp’ı yüklemelisiniz. Google Play aracılığıyla uygulamaya sahip olmayı sağlayacağız.

WhatsApp indir Android

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.