Turkcell BiP 1 GB internet hediye!

04.11.2015 tarihinde onaylanan ve bu tarihten itibaren BiP indir’i yükleyen Turkcell aboneleri tüm BiP kullanıcıları için BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’nı başlatmıştır.

Kampanya kapsamı dahilinde Turkcell aboneleri BiP Messenger mobil uygulamasını telefonuna yükleyip kayıt olduktan sonra 1 ay boyunca faydalanabilecekleri  1 GB hediye internete sahip olacaklar.

2016-turkcell-bedava-internet
Turkcell BiP 1 GB internet

BiP 1 GB Hediye İnternet Kampanyası 1 kere için mahsustur.

Sitemizin bağlantılarından telefonuna uygun olan yazılımı indirerek

Turkcell’li aboneler için iletilecek olan SMS ile kullanıcılar hediye interneti  1 ay boyunca rahatlıkla kullanabileceklerdir.

Kampanyadan yararlanabilmeniz  için BiP uygulamasının  sesli ve görüntülü konuşma özelliğini içeren (BiP 3.0 ve üzeri) versiyonları dahilinde birine ilk kez sahip olmanız gerekmektedir.

Hukuksal Olarak Şunlar Dikkate Alınmalıdır

Bu ayrıcalık sadece Turkcellliler için geçerli olup, sadece kişisel kullanım için ve başkasına hediye edilmesi mümkün değildir. Herhangi bir fiyatla satılamaz. Böyle bir durumda Turkcell Şirketi tespit ettikleri aboneler ile ilgili hukuksal süreç başlatıp sahip oldukları yasal haklar ile işlem yapacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edebileceklerdir. Paketin dahilindeki kampanyayı 3. Şahıslara vermek mümkün değildir.

Turkcell, sunmuş olduğu  internet üzerinden mesaj ve iletişimi, internet paylaşımları ve doğrudan dosya paylaşım yazılımları vb. hizmetlerinin internet paketleriyle doğrudan  kullanımlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir ve bunu gizli tutmaktadır.

Kampanya kapsamında verilen bu hediye sadece yurt içinde geçerlidir. Kullanılması için verilen haklar kullanılmadığı zaman bir sonraki vakte devredilmez. BiP 1 GB internet paketi  sadece hücre veri bağlantısı kullanıldığı an geçerlidir. Wi-Fi bağlantıları, Blackberry cihazlarında kullanılan Blackberry hücresel veri noktası  ve 3G netbook, notebook tarafından kullanılan erişim noktaları pakete dahil değildir.

Paketin maksimum internet hızı 7,2 Mbps, öncelik hakkı seviyesi ise ikinci öncelikte olacak şekilde ayarlanmıştır.

Unutmayın!

Tekrar söylüyorum. Hediyenizin süresi bittiğinde tekrar yenilenmez ve internet kullandığınızda internet paketinizden ücretlendirilir, yoksa bakiyenizden temin edilir.

13.12.2015 tarihinden sonra kampanyadan yararlanan Turkcell aboneleri için yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmaları için Turkcell onay vermiştir ve aboneler bunun için ön talep yapmış abonelik başvurusunda bulunmuş olarak sayacaklardır. Hadi yine iyisiniz.  Bu konuyada özel olarak değineceğiz.

27 comments

  1. biple tanıştığımdan beri whatsapp kullanmıyorum. yerli bir uygulamanın hayatımıza girmesi beni cok mutlu etti. İyiki varsın bip iyiki varsın turkcell teşekkürler bip indir

  2. BiP’i kullandığımdan beri sanki Survivor’ın bir parçasıymışım gibi hissediyorum. Sizin sayenizde BiP hakkında daha fazla şey öğrendim. Saol BiP indir

  3. Bip ile ücretsiz olarak mesajlaşıyor arama yapıyorum. Turkcell’den Allah razı olsun. Verdiği bedava internet sayesinde bir kuruş para ödemiyorum. Size de teşekkür ederim bip indir

  4. azerbaycana hizmet gelmix hox gelmix gözel toprakların gözel insanları size teşekkür edirem.

  5. Gaziantepten yazıyorum. Uygulama süper. Bizim burada sadece turkcell çekiyor. Sağladığı fırsatlar mükemmel.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.