Kıbrıs’ta BiP’i Seçti

Ülkemizin nadide güzelliklerinin yanı sıra yavru vatanın da altın toprakları Anlık Mesajlaşma söz konusu olunca kendine hitap eden ve kullanım açısından en uygun uygulamanın BiP olduğuna karar verdi. Sosyal Medya üzerinden yapılan yorumlar ve atılan tweetler bunu gözler önüne seriyor. Bir kaç araştırma yaptık ve sorulan sorulara ister istemez gözümüz çarptı. KKTCELL‘in aracılık yaptığı uygulamanın kampanyalarından gayet memnun olduklarını gördük. Bunun üzerine Kıbrıslı vatandaşların merak ettiği sorularda gözümüzden kaçmadı. BiP indir olarak bu güzel insanların meraklarını gidermek bize düşer diye düşündük ve duruma el attık. Şimdi gelelim sorularınıza.

Millet olarak maddiyata fazlasıyla önem verdiğimiz için orada da karşılaştığımız en büyük merak Ne kadar öderim? olmuş. 🙂  Tüm operatörlerde mesaj, fotoğraf, video paylaşımlarınızı kablosuz bağlantılarla ücretsiz olarak gönderebilir ya da hücre veri bağlantınız ile de yapabilirsiniz. Üstelik Turkcellli iseniz 30 Eylül 2016’ya kadar da sesli ve görüntülü konuşma imkanını ücretsiz olarak Turkcell size hediye ediyor.

Birkaç Kıbrıs’a özel emojilerden bahsetmemiz gerekirse bu sizin ayrıcalıklı olduğunuzu gözler önüne seriyor. Size özel çıkartmalar ve emojilerle iletişiminizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

kıbrıs-bip-özel

Kıbrıs’a Özel Emojiler/Çıkartmalar

Siz de BiP’e sahip olmak için aşağıdaki linklerden telefonunuza uygun olan sürümü seçebilirsiniz. İyi Eğlenceler.

One comment on “Kıbrıs’ta BiP’i Seçti
  1. Nazlı dedi ki:

    ben uzun süredir kıbrısta yaşıyorum ve iletişimin bu kadar kolaylaşmasını sağladığı için Turkcell’e teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.