İphone için BiP indir

Son güncellemelerinide yapan BiP Uygulaması yeni özellikleri ile sizlerle. Telefonunuzun vazgeçilmez uygulaması olmak için hazırlanan BiP indir, Turkcell’in bu zamana kadar dünyanın öncü ülkelerine kadar yayılmayı başaran büyük bir projedir. BiP bir Mesajlaşma Servisi veya Uygulaması olarak da adlandırılabilir. iPhone ve iPad kullanıcıları için iOS sürümü de hazır durumdadır.

BiP Yüklü iPhone
BiP Yüklü iPhone

iPhone kendine özgü tasarımıyla her seferinde ön plana çıkan bir akıllı telefondur. Her sene yeni projelerle sunulan telefon teknoloji pazarının magazin gündemine bomba gibi düşüyor. Hatta çizimlerin ve resimlerin sızdırılması gibi olaylarla çok fazla karşılaşılaşıyoruz. Bu yüzdendir ki BiP Messenger dünyanın en çok kullanılan telefonlarını hedef alarak sürümlerini yayınlamıştır.

BiP ne işe yarar?

BiP kullanım amacı mesajlaşma üzerine kurulan ve Android telefonlar dışında iOS içinde tasarımı piyasaya sunulan Türkiye’nin Yerli Mesajlaşma Uygulaması’dır. İçerisinde bir çok özellikle karşımıza çıkan bu uygulamadan maddelerle bahsedecek olursak şöyle sıralayabiliriz.

  • Kullanımı kolay ve basit görünümlü
  • Sohbetine arkaplan ekleyebilirsin
  • BiP Kanallarını keşfederek sevdiğin programlara konuk olabilirsin.
  • Bazı görüşmeler gizli kalmalı haklısın. Gönderimi zamanlayarak silebilirsin.
  • Arama yapabilir, mesaj çekebilirsin.
bip-sohbet
BiP Sohbet içeriği

BiP indir olarak sadece bu uygulamanın ve mesajlaşma servisine yarayan benzer uygulamaların hakkında sizlere hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bağlantılara tıklayarak ve sitemizde gezinerek daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Öncesinde telefonunuza BiP indirin ve sonrasında nasıl kullanmanız gerektiği veya haberler hakkında bilgi alma gibi durumları takip edin. Üstelik Sosyal Medya hesaplarımıza da göz atabilirsiniz. Mesajlarınızı yorumlarda belirtirseniz size daha açıklayıcı cevaplar verebiliriz.

BiP Anlık Mesajlaşma Ücretli mi?

Daha fazlasını öğrenmen ve sınır tanımaman bizi mutlu ediyor. Sorun tabi ki sorularınızı. Günümüz dünyası bizim bilgiden mahrum olmamamız için var. BiP indir de uygulama hakkında size yardımcı olmak için var. Hep beraber daha iyi yerlerde daha mutlu olmamız dileğiyle. Seni şimdi App Store’un sayfasına yönlendirecek bir link vereceğim. Ona tıklayıp BiP uygulamasını, iPhone’nuna indirebilirsin. Daha sonra yüklemeni gerçekleştirden sonra sevdiklerinle sınırsız konuşmanı gerçekleştir. Üstelik ücretsiz!

iPhone için BiP indir

6 comments

  1. iPhone’umda kullandığım en güzel uygulamalardan biri. Teşekkürler BiP indir. Yeni özellikler çıktığında bizimle paylaşmaya devam edin.

  2. SONGÜL seni çok aradım ulaşamadım merak ediyorum. hastaneden çıkınca telefonunu yükleyeceyim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.