Genç Turkcelliler Geceler Artık Bedava

Artık uzun ve mutsuz gecelere son vermenin zamanı geldi. Sende bir GNCTRKCLL’liysen bu konuda avantajlı olanlardansın. Nasıl mı? Turkcell’den BiP kullananlara geceleri bedava internet kampanyası sizler doya doya konuşun ve mesajlaşın diye bedava! Üstelik ilk defa kullananlar için de 1 GB internet hediye kampanyası var. Daha BiP’le tanışmadıysan önce buraya tıkla Turkcellli!

GNCTRKCLL’liler BiP’le geceleri bedava konuşuyor.

Kampanya 25 yaşını doldurmamış ve GNCTRKCLL paketlerinden herhangi birini kullananlar için aktif durumda. Yani sende bir Genç Turkcellli olmalısın. Diğer operatörleri malesef kapsamıyor. 30 Haziran’a kadar sürecek olan bu kampanya daha önce 31 Mayıs’ta kullanımdan kalkacaktı. Ancak Turkcell tarihi uzatarak sizlerin daha da faydalanmasını istedi. Malum vizeler bitti, quizler başladı ve final yolunda ilerliyorsunuz, bu durum kapsamında iletişim sürekli aktif olmalı kahvelerinizi soğutmadan yudumlarken gecelerinizi daha keyifli yaşamalısınız. Üniversiteliler sizde bu kampanyadan yararlanmak için BiP indirin. Android kullanıcıları için BiP Uygulaması’nı tanıttığımız sayfamızı ziyaret ederek sizde BiP indirebilirsiniz. Yok ben iPhone kullanıyorum diyorsanız iPhone kelimesine tıklayarak gidebilir ve BiP indirebilirsiniz.

Turkcell’in yaptığı açıklamaya göre “GNCTRKCLL  BiP ve Gece İnternet Kampanyası” saat 00:00’dan başlayarak 06:00 saatleri arasında kullanılacak 2 GB hediye internet ve BiP’le yapacağınız sesli ve görüntülü aramalar için hediye verilecek 5 GB internet şuanda 30 Haziran’a kadar devam etmektedir. Sizde BiP indirin ve kampanyaların tadını doya doya çıkarın!

BiP Haber kategorisine gönderildi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*