BlackBerry için BiP indir

Türkiye’nin en gelişmiş ve en kapsamlı GSM şirketlerinin başında gelen Turkcell, operatör alanlarında kendini geliştirmenin yanı sıra bir yenilik olarak karşımıza sunduğu BiP Messenger ile yeni bir SMS platformuna adım attı.

BiP Uygulaması gelişen teknolojinin akıllı telefonlara internet kapsamında yayılan SMS servislerinin ücretsiz olarak kullanılmasıyla, operatörlerin artık bir işlev görmediğini farkedince BiP ile yeni bir yazılım sunarak artık ücretsiz olarak internet üzerinden mesajlaşmayı sağlıyor.

blackberry

BlackBerry, BiP Messenger’ı Destekliyor mu?

BlackBerry için BiP

BlackBerry dünyanın ilk kriptoplu telefonu olma özelliğiyle akıllı telefonların politikacılar tarafından en yaygın olarak kullanılma özelliğine sahip. Üstelik tamamen chat üzerine kurulmuş olan bu telefonun kasasına baktığımızda geniş çaplı bir Q klavye ile karşılaşıyoruz. BBM ID ‘si ile BlackBerry kullanıcılarının birbiriyle internet üzerinden sohbet edebilmesi bir yana WhatsApp Uygulaması kullanıcısı olmayada imkan sağlıyor.

Peki BlackBerryler BiP Messenger’ı Destekliyor mu?

Henüz yeni bir Anlık Mesajlaşma Uygulaması olan BiP Messenger geliştirildiği günden bu yana dünyada akıllı telefon işlemcilerinde en çok tercih edilen Android ve iOS için geliştirilmiş ve bu işlemciler üzerine yoğunluğunu arttırmıştır.

186 ülkede aktif olan BiP Uygulaması teknoloji piyasasındaki rakiplerinden geri kalmamak için birçok özellik sunmuş ve diğer akıllı telefonlar içinde elbette geliştirilecektir. Fakat Şuan da bunun için bir hazırlık söz konusu değildir. Windows Phone ile ilgili yazımızda da belirttiğim gibi Turkcell’in resmi forum sitesine bununla ilgili bir soru sormuş ve aldığım cevap şuan için hazırda olan bir sürüm mevcut olmadığı, ancak geliştirmek için adımların atıldığını söylediler.

Eğer ki BlackBerry için bir sürüm yayınlanırsa bunu sizinle en kısa zamanda BiP indir sayfasından, sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağım. Şimdilik böyle birşey gözükmediği için üzgünüm. Tekrar görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın.

7 comments on “BlackBerry için BiP indir
 1. serap dedi ki:

  Serapyılgın

 2. serap dedi ki:

  Bip hesabı kurmak istiyom

 3. serap dedi ki:

  Bip te çok memnunum kurmak istiyom

 4. seyfi dedi ki:

  yuklense ela

 5. ihsan dedi ki:

  Bip yuklemek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.