BiP’te Görüntülü Arama Sonuçları Rekor Kırdı!

BiP’in taşınmaz malları ve milli sermayesi sayesinde Anlık Mesajlaşma’nın nirvanaya ulaşması mümkün hale gelmeye devam ediyor. Hükümet’in de politikaları çerçevesinde WhatsApp’ın kullanımı yerine yerli mesajlaşma uygulamalarının tercih edilmesi tavsiyeleri ile daha çok gündeme gelmesi gurur vericidir.

Mevcut olduğumuz kudret bizim azimli ve başarılara ulaşmak için daha çok çalışmamız gerektiğinin bilincinde olarak bu uygulamanın tüm haberlerini sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Onlarca ülkede hizmet veren BiP Messenger yeni bir rekora daha imza attı. BiP indir sizinle bunu paylaşarak ümidinizi yitirmemenizi istiyor.

BiP’le Görüntülü Sohbet Yapmaktan Kaçınmayın!

BiP Görüntülü Arama’da Zirvede

Türk Milleti teknolojiyle içli dışlı yaşayan toplumların başında geliyor. Konuşmayı o kadar çok seviyoruz ki, Kabe’de, Camii’de, Cenaze’de şakası bir yana içinizi karartmayacağım. Tribünde, konserde, meyhane de her yerde muhabbet etmeyi seviyoruz. İnternet aracılığıyla ücretsiz görüntülü sohbet yapmakta bizim samimiyete önem verdiğimizi gösteriyor ki, bu alanda BiP’te Görüntülü Sohbet zirveyi çekiyor. Sizde şimdi sevdiklerinizi arayın ve görüntülü konuşmanın keyfini çıkarın.

BiP indir Ekibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.