BiP’i 10 Milyondan Fazla Kişi Kullanıyor

Geçtiğimiz yıllarda en çok tercih edilen uygulamalar arasında WhatsApp başı çekerken, BiP artık ondan daha iyi olduğunu kanıtlıyor. Ülkemizde 10 Milyondan fazla kullanıcının BiP’i tercih etmesi durumu verilerle izah ediyor. Peki sizin tercihiniz hala BiP değilse ne yapmalısınız?

Kullanım açısından daha kolay ve kullanışlı bir imkan sağlayan BiP, rakiplerine göre daha üstün ve daha aktif bir güncelleme tabanına sahiptir. En son 9 Eylül’de yapılan güncelleme ile mevcut sürümü 3.9.19’a taşıyarak 39 MB dosya boyutu ile fazla yer kaplamayan bir uygulamayı Turkcell bizlere sunuyor. 160 Bin’e yakın kullanıcının kullandığı Google Play oylamasına baktığımızda 5 üzerinden 4 buçuk kaliteye sahip olduğu söylenen uygulamanın işlevi, dosya boyutundan daha büyük gözüküyor.

bip-messenger

Burdan Haberleşiriz Artık.

Birçok kanal desteği sayesinde dilediğiniz televizyon programına, radyo ve talk şovlar için de doğrudan iletişim alanı sağlıyor. Geçen sezon Survivor’da Mavi Oda konseptiyle iletişim sponsorluğunu üstlenen BiP bu sene de bir sürü yeniliklerle karşımıza çıkacak gibi duruyor.
Etki alanı sadece kendi içerisinde gerçekleşmeyen BiP ile operatörünüz aracılığıyla SMS ve MMS’de gönderebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.