BiP Kaybolan Mesaj Özelliği

Masallardan bilirsiniz. ”Bir varmış bir yokmuş” diye başlayan hikayelerin gerçeklik payı yoktur. Kanıtlanmayan olayların, hikayelerin ilgisi bizi çocukluğumuzdan beri etkilemiştir. BiP Uygulaması sizin tercihinize göre, zaman ayarlaması ve kaybolma özelliği ile mesajlaşma da gençlerin arasında salgın gibi yayılıyor.

Kontörlü dönemde gençlere yönelik kısa mesaj kampanyalarını çok yaşadık. Hatta bedava dağıtılan SIM Kartlar boyutuna kadar ulaşmıştı. Fakat artık kimsenin SMS kullanmadığını net bir şekilde söyleyebiliriz. Artık SMS veri paketlerinde…

Durum bu yönde olunca akıllı telefon kullanan milyonlarca çift göz bu ilgisini Anlık Mesajlaşma Uygulamaları‘na yöneltiyor. Bugün BiP indir olarak ”Kaybolan Mesaj Özelliği” hakkında konuşacağız.

BiP’te Görüntülü Arama Sonuçları Rekor Kırdı!

Kaybolan Mesaj Özelliği Nedir?

Kaybolan Mesaj Özelliği, BiP Uygulaması’na has olan bir özelliktir. Bu özellik ile mesajlarınızı belirlediğiniz süre içerisinde gösterilir hale getiriyorsunuz. Daha sonrasında bu mesaj kayboluyor ve bir daha görünmüyor.

Aslında bu özellik daha öncesinde olan bir şeydi. ”Görevimiz Tehlike” dizisinden, askeri strateji ve istihbarat örgütleri tarafından zaten kullanılıyordu. Bunu Anlık Mesajlaşma Uygulaması piyasasına kazandıran ise BiP Messenger oldu.

Günümüz dünyasına mesajların siline bilme yeteneğini kazandıran Turkcell BiP, gençlerin büyük ilgi odağı oldu. Snapchat de siline bilme yeteneği olan fotoğraflar nasıl dünyaya damgasını vurduysa ileri de BiP’in de hizmet verdiği ülkelerde büyük kitlelere ulaşacağından BiP indir olarak şüphe duymuyoruz.

AR-GE çalışmalarına oldukça yoğun ve hızlı tempo ile vakit ayıran Turkcell Mühendisleri ileri zamanlarda daha iyi sonuçlara bağlanacak özellikler ile bize hizmetler sunacaklar. Bunun çağrışımları giderek artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.