BiP ile Kim Milyoner Olmak İster’e Katıl!

Daha öncesinde Kanal D’de düzenlenen Para Odası yarışmasına BiP ile başvuru yapıldığını sizlerle paylaşmıştık. Bu haber ile yarışma da boy gösteren ailelerimizin teşekkür mesajlarını hala hatırlıyor ve onları sevdiğimizi söylemek istiyoruz. Şimdi Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasına BiP ile başvurma imkanına kavuştuğunuzu duyurmak bizim için bir onurdur!

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın sunuculuğu yaptığı Kim Milyone Olmak İster yarışmasına ATV’nin resmi sitesi dışında BiP Messenger ile başvuru yapabilirsiniz. Hem de öyle bir şekilde başvuru yapıyorsunuz ki senelerdir ekran başında sesinizi duyuramamanın acısını dindireceksiniz. Çok fazla çıtayı yükseltmeden hemen sistemin nasıl işlediğinden bahsedelim canlarım.

Türkiye’nin BiP Sorusu!

Daha önce basit bir şekilde size anlattığımız BiP Keşfet Bölümü sayesinde BiP kanallarına ulaşarak televizyon programları veya müşteri hizmetlerine doğrudan iletişim kurabiliyorsunuz. Bu sefer Keşfet bölümünden ‘’Kim Milyoner Olmak İster?’’ kanalına abone oluyorsunuz.

Sonrasında canlarım yarışmayı izlerken sorulara verilen cevaplara en hızlı şekilde cevap verenler arasında yerinizi almak için BiP’ten soruları yanıtlayın. Bırakın yarışmanın teknik ekibi sizi arasın ve o koltukta yerinizi alın.

Türkiye’nin BiP Sorusuna Hazırlanın!

Üstelik bu BiP sorularına hazırlanmak için günlük verilen 12 soruyu cevaplayarak pratik yapabilirsiniz. Durmayın toplayın paraları gelin! Belki bizi de görürsünüz. Hehe! Sağlıcakla kalın!

11 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.