BiP Aboneliğimi Nasıl İptal Ederim?

BiP Aboneliğimi Nasıl İptal Ederim?

Herkes BiP Messenger kullanmaktan memnuniyet duymayabilir. Bunun çeşitli sebepleri illaki vardır. Saygı göstermek lazım. Bunu öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza da yardımcı olmak bizlerin görevidir. Bizimle neden BiP Messenger kullanmaktan vazgeçmek istediğinizi yorumlarda paylaşırsanız seviniriz.

BiP Messenger geliştiricilerine bu yazı altında bende küçük bir sitemde bulunmak istiyorum. Çünkü bu eksiklikler ve sistem açıkları düzeltilmezse abone sayılarında düşüşler gerçekleşmesi her zaman muhtemel görünecek.

BiP Messenger Hataları

  • Bazı zamanlar sunucu hataları yüzünden Keşfet bölümü çalışmıyor.
  • Sunucu sistemlerinizin bakımını ve teftişini lütfen düzenli olarak yapınız.
  • Uygulama arayüzünü kullanıcı deneyimi uzmanları tarafından kontrol ettiriniz. Çünkü karşınızdaki büyük rakiplerinizin şirketlerinde böyle bir ekip var. Sizin neyiniz eksik?
  • Bip indir olarak telif hakkı politikalarınızı çiğnediğimiz hakkında bir kaç mail aldık. Şaka gibi! Bu gelen maillere gülüyoruz. Biz ülkemizin yerli uygulamasının daha iyi yerlerde olması için destek verirken sizin böyle bir suçlamada bulunması gerçekten bizleri incitiyor.
  • Görüntülü görüşme yaparken belli bir süreden sonra kesintiler yaşanıyor. Bunun internet bağlantısından veya akıllı telefonumuzdan dolayı olduğunu düşündük. Farklı bağlantılardan ve telefonlardan denediğimizde hatanın uygulamada kaynaklandığına kanaat getirdik. Lütfen bu sorunun üzerinde biraz durun.

BiP Messenger Keşfet

BiP Messenger Aboneliğini Sonlandırma

BiP Messenger herhangi bir kayıt formu doldurarak size üyelik vermez. Uygulamayı telefonunuzdan direkt olarak silerseniz aboneliğinizi sonlandırmış olursunuz.

Daha fazla haber ve BiP Messenger hakkında yeni bilgilere sahip olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.

One comment on “BiP Aboneliğimi Nasıl İptal Ederim?
  1. Baran dedi ki:

    bu yazıyı paylaştığınız için teşekkür ederim. bipten hiç memnun kalmadım çünkü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.