Android için BiP indir

Geçenlerde Power FM‘i dinlerken Chat Zone Programı’nda Funky C ve Burçin’in dinleyicilerine “Telefonunuzda en çok hangi uygulamaları kullanıyorsunuz?” sorusuna denk geldim. Dinleyicilerin WhatsApp üzerinden verdikleri sesli mesajlar genellikle Messenger Uygulamaları kategorisinde oldu.

 

Yani bu durum Türk insanının iletişime ne kadar çok önem verdiğini gösteriyor. Özellikle gençlerin katıldığı bu ankette bunun böyle olduğunu gördük. BiP Messenger‘da bunların arasında oldukça göze çarpanlar arasındaydı. Ben ilerde BiP Uygulaması‘nın tüm anlık mesajlaşma uygulamalarının arasından sıyrılıp en öne çıkanlardan biri olacağına inanıyorum.

Zaten bunu sekiz ay içinde ulaştığı rakamlara baktığımızda bu yolda ilerlediğini görebiliyoruz. Telefon markalarının sıklıkla kullandığı hatta en başta gelen tercih olarak Android işletim sistemine baktığımızda, Android kullanıcılarını, BiP indir de ne gibi güzellikler bekliyor isterseniz bir bakalım.

 • Otomatik rehber entegrasyonu ile tanıdıklarınızla mesajlaşabilirsiniz
 • Sesli arama’nın dışında, ücretsiz olarak internet ağınız ile görüntülü arama yapabilirsiniz
 • “Nerdesin sen?” diye soranlara daha cool gözükmek ve umursamaz bir tavır takınarak konum gönderebilirsiniz
 • Bayramlarda, seyranlarda tek tek mesaj yazmak yerine toplu mesajı bir kere yollayın
 • Son görülme anlarını stalklayabilir ve sevdiğiniz kişinin ne haltlar yediğini görebilirsiniz
 • Kısıtlamalardan nefret ettiğini bildiğimizden limit olmadan, sınırsız sayıda mesaj atın
 • Okudu mu lan mesajımı? Diye düşünme diye gönderdiğin mesajın okunup, okunmadığını anlayabilirsiniz
 • Yazışırken duygularını ifade etmek için özel ikon ve çıkartmalar kullanabilirsin.

Google Play’de BiP 10 Milyondan Fazla İndirildi!

Turkcell herhangi bir şart oluşturmadan sana uygulamayı ücretsiz sunuyor. GSM Şirketi, diğer operatörlere karşı bir gıcık kapmadığını ve prestij olarak hepsinden daha güçlü olduğunu belirtmek adına herhangi bir sınırlama koymamıştır.

Zaten biliyorsunuz esnaf olsanız mesela 532’li bir numara arasa hemen tavrınız “Bugüne de çok şükür Allah’ım” olur. 🙂 Ayrıca sen bir de Turkcell’liysen sana üstelik ilk defa kullanacağın için 3 ay ücretsiz erişim gibi kampanyalar sunuyor.  Eğer Turkcell’i değilsen sana sunulan nimetlerden yararlan ve en kısa sürede parayı bulup hattını Turkcell’e taşımalısın. Sana önerim bu olabilir başka ne diyeyim. 🙂

BiP‘in diğer mesajlaşma uygulamalarından ayrılan özellikleri var. Bu özellikleri nasıl öğrenirim diye sormadan önce buraya tıklayarak görebilirsin. Bu uygulamaların kullanımı hakkında ise bilgi almak için kullanım yazısına tıklayarak gidebilirsin. Üstelik resimli anlatım ile daha elverişli bir bilgiye sahip olmanı sağladık.
bip-indir

Biz BiP indir  olarak yolumuza devam ederken Aplikasyon hakkında son güncellemeler tüm telefonlar için sunulan hizmetleri sizlerle paylaşacağız. Bu sayede sizlerle umarım memnun kalırsınız ve bizlerle beraber olmaya devam edersiniz. Şimdi aşağıdaki butona tıklayarak Google Play‘den uygulamayı yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler. BiP indir

 

Android için BiP indir

32 comments

 1. Android sürümün iPhone’dan farklı olmaması beni çok sevindirdi. Neden iPhone’u daha özel kılarlar hiç anlamadım.

 2. Bip indir paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel ve eğlenceli sunumlar hazırlamışsınız.

 3. Ben uygulamayı çok beğendim. Umarım daha iyi yerlerde olur. Bu uygulama ile ilgili bize aracılık yaptığınız için teşekkürler.

 4. I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post…

  1. Tabi ki bununla ilgili bir açıklama yapacağız. Çalışmalarımız bitince sizi bilgilendiririz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.